Over Moustache

Moustache Conceptstore
Nieuw in Wyck en Roermond!

Moustache Conceptstore is een mode- en lifestyle winkel met een groot aanbod van Scandinavische en Nederlandse merken. Je vindt er dames- als heren-
kleding, mooie gifts en accessoires

Onze merken

Selected Femme  Modström  mbyM  Minimum  By-Bar  Another Label  Moves  Levi’s  ICHI  Vila  Harper & Yve  Fiveunits  Fabienne Chapot  Selected Homme  Anerkjendt  KOI  Kronstadt  Clean Cut Copenhagen  Woodbird  Bronx  Label Kiki  A-brend  A.Kjearbede  Elvy  Hvisk  Ferm Living  Bloomingville  Hubsch  Moustache Fine Living 

Contact


Onze winkels

Moustache Conceptstore Maastricht:
Wycker brugstraat 52
6221 ED Maastricht

Moustache Conceptstore Roermond:
Bergstraat 9
6041 ES Roermond

Moustache Conceptstore Valkenburg:
Dr. Erensstraat 1
6301 DX Valkenburg a/d Geul

Moustache Conceptstore Gulpen:
Looierstraat 87
6271 BA Gulpen

Moustache Conceptstore Heerlen:
Corio Center 10
6411 LX Heerlen

Moustache x Pieces Heerlen:
Corio Center 18
6411 LX Heerlen

Moustache Conceptstore Kerkrade:
Niersprinkstraat 9
6461 AN Kerkrade

Moustache OUTLET
Muntstraat 8
6211 EJ Maastricht

 

 

Telefoon / email

Maastricht:            085 - 876 9666
Roermond:            085 - 877 0602
Valkenburg:           043 - 852 8281
Gulpen:                 043 - 852 5924
Heerlen:                045 - 511 5142
Heerlen (Pieces):   045 - 200 1508
Kerkrade:              045 - 851 4660

maastricht@ilovemoustache.nl
roermond@ilovemoustache.nl
valkenburg@ilovemoustache.nl
gulpen@ilovemoustache.nl
heerlen@ilovemoustache.nl
kerkrade@ilovemoustache.nl


info@ilovemoustache.nl

 

Openingstijden

Maastricht:

Ma: 12u-18u
Di-Wo: 10u-18u
Do: 10u-18u
Vr-Za: 10u-18u
Zo: 12u-17u

Roermond:

Ma: 12u-18u
Di-Wo: 10u-18u
Do: 10u-21u
Vr: 10u-18u
Za: 10u-17.30u
Zo: 12u-17u

Valkenburg:

Ma-Do: 10u-18u
Vr: : 10u-18u
Za: 10u-17:30u
Zo: 12u-17u

Gulpen:

Ma: 12u-18u
Di-vr: 10u-18u
Za: 10u-17u
Zo: gesloten

Heerlen:

Ma: 12u-18u
Di-Wo: 10u-18u
Do: 10u-21u
Vr: 10u-18u
Za: 10u-17u
Zo: 12u-17u

Heerlen Pieces Store:

Ma: 12u-18u
Di-Wo:10u-18u
Do: 10u-21u
Vr: 10u-18u
Za: 10u-17u
Zo: 12u-17u

Kerkrade:

Ma: 12u-18u
Di-vr: 10u-18u
Za: 10u-17u
Zo: gesloten

Moustache OUTLET:

Ma: 12u-18u
Di-Wo: 10u-18u
Do: 10u-18u
Vr: 10u-18u
Za: 10u-17u
Zo: 12u-17u