Contact

Onze winkels

Webshop:
Dr. Erensstraat 1
6301 DX Valkenburg a/d Geul

 








Moustache Conceptstore Maastricht:
Wycker brugstraat 52
6221 ED Maastricht

Moustache Conceptstore Valkenburg:
Dr. Erensstraat 1
6301 DX Valkenburg a/d Geul

Moustache Conceptstore Gulpen:
Looierstraat 87
6271 BA Gulpen

Moustache Conceptstore Heerlen:
Saroleastraat 45
6411 LR Heerlen

Moustache Conceptstore Kerkrade:
Niersprinkstraat 9
6461 AN Kerkrade

Moustache Conceptstore Roermond:
Steenweg 25
6041 EV Roermond

Telefoon / email

Webshop:              043 - 852 8281











Maastricht:            085 - 876 9666
Roermond:            047 - 555 7818
Valkenburg:           043 - 852 8281
Gulpen:                 043 - 852 5924
Heerlen:                045 - 200 1508
Kerkrade:              045 - 851 4660

 

maastricht@ilovemoustache.nl
valkenburg@ilovemoustache.nl
gulpen@ilovemoustache.nl
heerlen@ilovemoustache.nl
kerkrade@ilovemoustache.nl

roermond@ilovemoustache.nl

info@ilovemoustache.nl

 

Openingstijden

Webshop: 24/7 

Tot 9 februari zijn al onze winkels gesloten, maar onze webshop is 24/7 open en telefonisch of per mail bereikbaar:

Ma-vr: 10u-18u                                           
Za: 10u-17:00u                    
Zo: 12u-17u   
 



Maastricht:                             Gulpen:
Ma: 12u-18u                           Ma: 12u-18u
Di-Wo: 10u-18u                      Di-vr: 10u-18u
Do: 10u-18u                           Za: 10u-17u
Vr-Za: 10u-18u                       Zo: 12u-17u
Zo: 12u-17u                                                

Roermond:                            Heerlen:
Ma: 12u-18u                          Ma: 12u-18u
Di-Wo: 10u-18u                     Di-Wo: 10u-18u
Do: 10u-21u                          Do: 10u-21u
Vr: 10u-18u                           Vr: 10u-18u
Za: 10u-17u                           Za: 10u-17u
Zo: gesloten                          Zo: 12u-17u

Valkenburg:                          Kerkrade:
Ma-Do: 10u-18u                    Ma: gesloten
Vr: 10u-20u                          Di-vr: 10u-18u
Za: 10u-17:30u                     Za: 10u-17u
Zo: 12u-17u                          Zo: gesloten